Vampire Knight

OP a ED

24. března 2009 v 14:33 | Dahaka
Takže rozhodla jsem se vám ukázat i OP a ED song z tohoto anime. Protože jsem o hudbě básnila už v recenzi na anime. Opravdu bych nikdy nečekala že kluci z ON/OFF se mi budou hudebně líbit, protože to není tak úplně můj šálek čaje. Ale opravdu je to překvapivě velmi příjemné na poslech. Mám od nich více písní než jen tento OP. Opening je velmi hezká píseň jak hudebně tak i klipově, ani nevím proč se mi zrovna klipově tolik líbí. Ale má jisté kouzlo.

Obrázky Kuran Kaname

24. března 2009 v 13:53 | Kaira Keseri
Omlouvám se vám všem...ale jinak to nešlo. Je to příliš lákavé, příliš velká závislost. Je se mnou ámen. Musela jsem sem dát pár těchto obrázků, jinak by mi mé zamilované svědomí nedalo spát.
Prostě Kaname mě bude strašit ještě dlouhou dobu. Je to ten nejkrásnější bishík jakého jsem kdy v anime viděla. To je samozřejmě jen můj subjektivní názor. Opravdu je dokonalý. Oči bych na něm mohla nechat. Ten jeho smutný pohled...ach matičko boží. Chci být upír, nebo upírka...chci ho zakousnout samou láskou.

Dobře dost výlevů. pár obrázků pod perexem.
PS: Ještě malý detail pro rýpaly. Ne nejsem z toho anime odvařená. Jsem odvařená jen z Kanameho. Proto se nijak nepovažuji za fanynku Vampire Knight.

Vampire knight Guility

24. března 2009 v 13:13 | Kaira Keseri
Je na čase obohatit můj blog o anime zase nějakou malou recenzičkou. A to se mi tolik do ní nechce...začínám lenivět vážně.
Ale teď k věci. Delší dobu jsem se těšila až konečně tohle anime budu moci dokoukat celé, protože se mi to vůbec nedařilo a pořád mi do toho něco lezlo...navíc po šoku z prvního dílu jsem tohle anime na chvilku musela uložit k ledu. Co způsobilo můj šok? Já vám ani nevím, prostě jsem se zděsila a říkala si, vážně na to mám nervy koukat na tohle? Nemyslím to nijak ve zlém, jen jsem si na takové anime už odvykla. Ale stačilo aby se tam zjevil on....mého srdce šampión a už nebyla na světě síla co by mě od tohoto anime odtrhla. Oh...Kaname-sempai...
Asi už je vám aspoň trochu jasné o jakém anime mluvím. Ano je to Vampire Knight, druhá řada s podnázvem Guility.

Vampire Knight obrázky hlav.hrdinů

8. října 2008 v 11:05 | Dahaka

Bishi upírci

8. října 2008 v 10:53 | Kaira Keseri

Dnes jsem se rozhodla zhodnotit další anime v mém pořadníku, které jsem viděla před pár dny. Co chci říct že k tomuto anime mě vedla dlouhá a strastiplná cesta, ale popravdě myslím že za to stálo. Anime s názvem Vampire Knight.
Vzpomínám si ještě živě na animefest v Brně, kde jsem toto anime poprvé viděla. Bylo to až na konci celého programu a já už byla tak utahaná, že jsem nedokázala dávat pozor.
Ale musela jsem uznale pokývat hlavou, protože tohle dílko i když byly promítány jen dva díly, mě tedy slušně vzbudilo.
A proto jsem si VK po příjezdu domů hlídala a čekala na titulky rozhodnutá to stáhnout. Samozřejmě nečekala jsem žádné zázraky. Jaké však poté bylo mé překvapení.
Ať to zní sebe hloupěji, tohle anime je prostě pro holky nebo dívky. To jsem věděla hned ze začátku. To že je tam tuna bishíků a jejich fangirl jsem také věděla. To že je to místy pěkně trapné taky. Proč jsem do toho vůbec já - takový skeptik šla?
Popravdě sama nevím. Holčičí duši v sobě udusit nedokážu. Navíc jsem do toho šla z jasným úmyslem...snad to zas tak špatný nebude.
Musím říct že opravdu nebylo. A navíc je to další upírovka...takže nebylo co řešit.
Ano Kaiře se to líbilo, hezky se na to koukalo.
 
 

Reklama