Azumanga Daioh

OP,ED a Chiyo-chan popěvek

10. března 2009 v 22:08 | Dahaka
Tak a tady máme to o čem jsem již mluvila. Tenhle šílený OP je prostě....no nesnáším takové rozjuchané klipy takže mi nemějte za zlé že se mi nemůže líbit. Přesto se mu stejně ráda zasměji když si na tohle anime vzpomenu.

Taky vám to tak leze na nervy jako mě?

Tohle je zase jeden popěvek Chiyo-chan. A veřte mi pustíte si to třikrát a už budete tuhle infantilnost zpívat s ní uvidíte. Tahle slečna je nejen tak kawaii až jsem chytla cukrovku jen z toho pohledu, ale chtěla bych ji domů pro její kuchařské umění. No vemte si je jí jenom 10 let. Kdo by nemiloval Chiyo-chan.


A tohle je ten příjemný Ending. Ta kvalita sice není nejlepší ale bohužel. Musím uznat že Malinové nebe má velmi chytlavý refrén.

Šílenost, která nezná mezí

10. března 2009 v 20:56 | Kaira Keseri
Asi si říkáte jestli je tohle stále blog o anime, protože už dlouho nepřibyla žádná recenze. Ano můžu vás ubezpečit, že tentokrát na vině není moje lenost. Ale stáhla jsem si trochu delší anime...na které jsem musela koukat po menších dávkách jinak bych si koledovala o návštěvu nemocnice s natrženou bránicí. Musím říct jedno. Takhle jsem se ještě u žádného anime nenasmála a myslím že už asi ani nenasměju. Takhle jsem se snad nenasmála nikdy v životě a to v dobrém slova smyslu. Jednu dobu jsem proklínala Tea že mi to anime doporučil, protože mi smíchy až tekly slzy. To se nedalo vydržet....Tahle úchylná šílenost snad nemá obdoby.
Ale jsem ráda že jsem to dokázala dokoukat i přes všechny ty negativní vlastnosti. Toto anime se jmenuje Azumanga Daioh. Nedá se popsat...to by člověk vyplivnul dušičku. Musí se vidět aby jste uvěřili a pochopili.

 
 

Reklama