SeeU

7. listopadu 2013 v 17:32 | Dahaka
Věk: Bylo ji přisouzeno 17 let
Výška: Měří stejně jako já, 159 cm
Výrobce: Yamaha
Distributor: SBS Artech
Datum vydání: 16.12.2011
Vyrukovala hned s velmi dobrým demo songem. Málokdy se takhle skvělý demo song povede. Skladba s n ázvem Fantasy, která SeeU představila světu.
http://www.youtube.com/watch?v=Yq9v-0UJjPI

Hlas: Dahee Kim, což je korejská zpěvačka, k-pop idol a členka skupiny Glam. S touto skupinou často SeeU vystupuje jako hologram. Ukázka z jejich společného koncertu:
http://www.youtube.com/watch?v=ot6E0vaHxWA

Ilustrátor: Vzhled SeeU vytvořil KKUEM, který ji propůjčil pěkný moe neko vzhled a její typickou školní uniformu. Také záplavu zlatistvé hřívy, ve které jsou uloženy dva repráčky evokující neko ouška a modré oči. Mě osobně se tenhle vzhled ala chodící kawaiii hudební přehrávač značka lvíček nesmírně líbí, protože mi připadne, že SeeU jako jediná z vocaloidů má zadek a dokonce i boky a pořádná stehna a umí se skvěle vrtět. Je i jediná z vocaloid slečen, která mi připadá ve všech směrech sexy a i roztomilá. K tomu ji krátká skládaná suknička ještě krásně sekunduje. Takže se mi na ni opravdu moc dobře dívá při tanci. Byl to rozhodně od ilustrátora skvělý krok. Navíc jako jediná má SeeU i obleček, který tancuje s ní (zvláště ta skládaná sukýnka), což není tak úplně klasické.
SeeU má tak jako skoro všichni vocaloidé i svou temnou verzi s tmavými vlasy a dokonce i mužskou verzi, jménem SeeWoo.
Maskot: Je často znázorňována s pomerančem, jelikož její barva je oranžová.


Zajímavosti:
SeeU byla prvním čistě korejským oficiální vocaloidem.
Byla i první dvojjazyčný vocaloid ze třídy 3, jelikož má hlasový fond jak Japonský, tak Korejský a její kariéra startovala v obou zemích zároveň. Nutno podotknout, je s podivem, že je mou největší oblíbenkyní, jelikož Korejštinu jako jazyk nemám moc ráda, příliš se mi nelíbí a zhnusily mi ho k-pop klučící skupiny.
SeeU je však rozhodně výjimka, od které mám dokonce korejštinu radši než japonštinu.
SeeU byla také i prvním Korejským vocaloidem, který se dočkal svého hologram ztvárnění a mohl tak na jeviště (tak jako Vocaloidé v Japonsku)
Společnost SBS Artech nedávno oznámila, že se SeeU příliš dobře neprodává ani v domovské Korei, ani v Japonsku. Ale překvapivě si skvěle vede v zámoří, Evropě i Americe.

Mé oblíbené songy?
Musím říct že SeeU je jediný Vocaloid, od kterého se mi opravdu líbí většina skladeb, no vlastně skoro všechny. A to je hodně zvláštní. Ale jsou některé písně, které od ní poslouchám velmi často a oblíbila jsem si je. Kromě už zmiňované písně Fantasy mám nesmírně ráda tenhle další demo song. Přidávám i s CZ titulky, abyste si užili i text.

Strašně mě baví i tahle píseň, vždycky mě rozesměje a pobaví, ale jedině s tímto klipem. Samotné audio nemá tu sílu.
Třetí skladba od SeeU, kterou mám ráda, je hodně rocková věc se skvělou hudbou Line of Fire. Hudebně mě je to hodně jiné od klasického popu, který SeeU často zpívá. I klip je takový hodně akční a drsnější a má svůj hodně povedený příběh.

A nesmím zapomenout na píseň s lehkým názvem Teru Teru. Ta skladba mě nesmírně baví, je rychlá, pozitivní a ten klip vás nutí SeeU neustále koukat pod sukni, a neříkejte že ne.
To byly zatím všechny mé nejčastěji poslouchané songy od vocaloidky jménem SeeU, a příště si představíme zase jiného vocaloida.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 17. listopadu 2013 v 12:23 | Reagovat

Never let you go, znám a měla jsem ji dlouhou dobu i v mobilu, ale já moc s Vocaloidem tolik nekamarádím (tedy jo, ale moc se v tom nevyznám ^^ ale SeeU je fajn a docela se mi líbí její vzhled (i když osobně preferuji Iu, v prvním pádě IA), díky za informace, něco jsem třeba vůbec nevěděla :)

2 Dahaka Dahaka | 18. listopadu 2013 v 11:47 | Reagovat

[1]: Ia se tu vyskytne brzo taky, jelikož je i má další oblíbená vocaloidka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama