Otaku Šumperk a Jeseník

29. června 2011 v 17:50 | Dahaka
Začalo to nenápadně. Pořádat nějaký sraz jsem měla chuť už dlouho. Ale nikdy jsem si netroufala, protože jsem netušila kde, ani jak. Až moji přátelé mi pomohli a nebýt Hiroko, zůstalo by jen u snu. Když jsem hledala místo pro setkání, napadlo mě město Šumperk. Není to tak daleko od mého bydliště. Jelikož mí otaku přátelé jsou roztroušeni po celé Moravě, není to asi zrovna extra vhodné místo. Ale zatím nám to vyhovuje.
Chtěla jsem stvořit něco jako Otaku Šumper a Jeseník. Tak jako jsou tyto otaku kluby regionálně po celé ČR. Něco co by opravdu fungovalo jako setkávání anime fanoušků pravidelně.
Takže pokud jste z těchto lokalit i kupříkladu z odlehlých koutů, čtěte dál pozorně.


Každou sobotu povětšinou se scházíme v kouzelném místě dýchajícím Japonskem... (tak trochu). Čarovná čajovna, zařízená v Japonském stylu s ratanovým nábytkem a oddělená paravány opravdu trochu evokuje Japonsko a výběr čajů je nepřeberný. I když najít její umístění bylo nesmírně těžké. Ale od začátku.
S touhle čajovnou na mě právě vyrukovala Hiroko, která to tam zná. Okoukla jsem webové stránky...

http://carovna.com/kontakt/


A byla jsem nadchnutá. Opravdu pěkné útulné místečko. A tak jsme se já a Shinigami vydali čajovnu okouknout. Zalíbilo se mi tam, čaje byly vynikající a umístění ve sklepení pod podiem letního kina naprosto tajné. Čajovna leží jen kousek od vlakového i autobusového nádraží, takže je přístupná snadno.

Každou sobotu, individuálně i neděli... prostě skoro každý víkend se tam budu vyskytovat já a možná i ostatní z party otaku.
A tak bych vás tímto chtěla pozvat do Šumperské čarovné čajovny. Pokud hledáte stejně smýšlejíci lidi, hledáte nějaké nové otaku přátelé a jste z okresu Šumperk, Jeseník, či někde poblíž, klidně se za námi zastavte na kus řeči. Hlavy nekoušeme a jsme přátelská stvoření. Uvítáme každého nového otaku do našeho klubu bláznů.

I když jsme někteří pilně pracující budeme se snažit udržet tuhle tradici víkendových setkání a dál se rozvíjet (časem bychom chtěli pořádat přednášky a možná stvořit i takový malý yaoi-slash fest). Pokud o našich akcích chcete vědět víc, odkážu vás na facebookovou stránku, kde se můžete podívat co chystáme a kdo vše na další srazík dorazit a když tak se individuálně se s námi domluvit. Chceme oživit anime komunitu v tomhle zapadlém okrese a ukázat že i tady sídlí skvělí otaku.

Připojte se k nám.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pomik Pomik | 30. června 2011 v 15:29 | Reagovat

To je asi poprve, kdy lituju, ze jsem z Prahy :) Koukal jsem se na fotky cajovny a je vskutku moc hezka. Navic moznost setkat se s lidmi stejne smylejicimi je vzdy prijemna :) Nehlede i na tu prestyz videt pisatelku tohoto moc prijemneho blogu. Takze hodnotim na vybornou tuto aktivitu - doufam, ze nekdy v sobotu budu mit cestu autem kolem a potkam tam nektere nadsence :)

2 Dahaka Dahaka | 30. června 2011 v 16:25 | Reagovat

[1]: Budeš se divit ale i Pražáci se najdou, co nás občas navštíví.

3 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 4. července 2011 v 19:31 | Reagovat

V čarovně se malá otaku "skupinka" schází celkem pravidelně je fakt, že je to dobré místo i když, jako sarz se to dá nazvat jen málo když, se šest lidí dohodne sednout si do čarovny :D

4 Astharoshe Astharoshe | Web | 5. července 2011 v 10:32 | Reagovat

Tak sraz je předem dohodnutá schůzka více osob. A je jedno kolik jich tam je. Jen ve dvou lidech by se to dalo brát za rande :D

5 Děda Shinigami Děda Shinigami | 11. července 2011 v 11:56 | Reagovat

[4]: Nestraš! Já tam byl sám s Dahak.

6 Dahaka Dahaka | 11. července 2011 v 17:56 | Reagovat

[5]: Ježiš...no tak to se dozvídám věcí. Vážně jsme měli rande? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama