Zásoby na březen

21. února 2011 v 19:32 | Dahaka
Je půlka února a poslední zásoby anime, na které se v nejbližší době chystám jsem prezentovala v prosinci. Je pravda že díky zlobivým torrentům a už dlouho očekávaným dokončeným překladům se moje pořadí hodně promíchalo a dalo mi práci zase to nějak uvést do organizovaného chaosu. Takže jaké anime mě čekají v březnu? V únoru toho už moc nestihnu, možná druhou řadu Gunslinger Girl.


Na březen jsem si vypíchla tři anime, na které se opravdu těším a doufám že se postahují tak jak mají a nebudou dělat problémy. První anime, které mi přišlo pod ruku je Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou Tou. Dlouhý nic neříkající název. O tomhle anime jsem zatím nic nečetla, ani recenzi, takže tak úplně nevím o co půjde, ale obrázky vypadaly slibně, tak jako žánr, akční, démoni... v poslední době jsem měla chuť po těch komediích na něco s dějem a akcí. Hodnocení není tak nejhorší, i když to asi žádný extra trhák nebude. A když už je to přeložené, nevidím důvod proč to nezkusit. Občas mě i tyhle nevinná dílka nadchnou (Př: Bakumatsu)
Anime má i druhou řadu, která sice není ještě dopřekládaná, ale snad v brzku bude. |Jestli do ní půjdu také se uvidí až po shlédnutí té první. Je ale fakt že ráda dorazím i druhé řady anime, aby nebyl zážitek jen poloviční.

Druhým anime je myslím už poměrně známější anime s názvem Tegami Bachi. Anime které už mi mnoho lidiček doporučovalo, které má pěkné hodnocení, ještě hezčí obrázky a vypadá opravdu na další parádní kousek do mé sbírky. Čekám od něj možná příliš, ale těším se opravdu na něj. Pošťácké anime, fantasy ze současnosti mám ráda a dobrodružných anime už moc není. Hodlám tedy jít do tohoto náročnějšího dílka. Má to i více dílků, takže věřím že by mě to mohlo zaujmout.
I Tegami Bachi má druhou řadu o stejném počtu dílů, která ale ještě není dokončena. Co vím se na ni ovšem usilovně pracuje, takže předpokládám že shlédnu i ji.

A i když je o mě známo že zbrusu nová anime moc nevyhledávám, posledního půl roku totiž vycházející novinky stáli pro mě za zlámanou grešli a osobně pro mou osobu nevypadají koukatelně. Udělala jsem tentokrát vyjimku, když jsem zahlédla že je přeložené Otome Youkai Zakuro. Anime, u kterého jsem překlad sledovala každým dílem, i když ne účelově, dělala ho stejná skupina jako Togainu no Chi (taktéž dokoukáno a
recenzováno). A tak jsem se rozhodla aspoň zjistit o čem to je, když to má tak slušné hodnocení. Bakumatsu a období Meiji, bishounen, fantasy přidejte romantiku a určitě z toho vyleze zajímavé dílko, tedy spíše pro dívky. Obrázky a animace vypadají velmi chutně, takže Otome Youkai Zakuro se stalo jedním z mála nových anime, co si opravdu chci pustit.

Tak snad to během března stihnu vše tak jak to mám v pořadníku. A již brzy si budu moct dát i pro mě nejočekávanější anime, na jehož překlad jsem čekala dva roky. Ale o tom až příště.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama