Nový projekt Hoshizora Kiseki

16. února 2011 v 19:06 | Dahaka
Po povánočním velkém vydávání a dokončení nejen Tatakau, na kterém jsme pracovali přes půl roku tak i dokončení strašáka ve skříni Ichiga (v jehož vydání snad už nikdo nedoufal) přichází náš D.A.T tým s novými projekty.
Popravdě, myslela jsem že po vydání všeho co jsme měli rozdělané na několik měsíců zase nebudeme jevit známky života. Ale jak se ukázalo naše milá Hanako a taky Cheety nehodlají otálet a pracují pilně dál.


První oznámenou novinkou jsou OVA díly patřící právě k námi už přeloženému Ichigu, protože by byla škoda je nechat nepřeložené, když jsme udělali celou řadu. A tak se Hanako uvolila je také dopřekládat, aby Jahodové bonbónky byly plně hotovy. Bude se tedy jednat o 3 dílné OVA a také o pokračování 2OVA Ichigo Mashimaro encore.
Tím snad naše práce na tomto anime definitivně skončí.

Druhý projekt byl pro mě velké překvapení, jelikož jsem o něm nevěděla a ani se na něm nijak nepodílela. Ale to by ještě nebylo takovým překvapením, jako že už projekt je hotový.
Ono s tím vlastně nebylo asi tolik práce.
Jelikož je to jen jeden díl, normálních 25 minut anime, do kterých je nacpán zvláštní příběh. Náš časovač Cheety zase jednou dokázal že má opravdu čuch na netradiční dílka (tak jako s Muntem). Anime má název Hoshizora Kiseki a i když příběhově to není žádný zázrak, je to... netradičně pojaté sci-fi s porcí romantiky.
Tento projekt byl tedy dokončen a už i vydán a jelikož je to jako malá jednohubka, opravdu musím doporučit, mě se to líbilo.
http://dat.tym.cz/index.php?page=projekty&id=hoshizora-kiseki


Takže doufejme že OVA dílky k Ichigu také brzy pustíme ven. A jaké budou naše projekty do budoucnosti? Astharoshe už připravuje velký projekt společně s Cheetym. Co to bude zatím neprozradím, ale bude se na co těšit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kolie 12 Kolie 12 | E-mail | Web | 20. února 2011 v 18:02 | Reagovat

Ahoj máš krásnej blog a rubriky!Prosím zůčastni se tady www.kbblog.blog.cz SONB S-soutěž O-o N-nejlepší B-blog = SONB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama