Novinky

9. března 2009 v 11:50 | Kaira Keseri
Tak a mámu tu další velkou aktualizaci z našeho fan subového týmu.
Zpráva pro všechny naše příznivce...ještě žijeme a pracujeme na všech projektech.
Ano máme hodně práce s přípravou titulků na fest. Ale to neznamená že jsme zanevřeli na naše stávající projekty jak jsme byly obvinění. Žádný z nich jsme neukončili ani nepřerušili. Na všech se snažíme pracovat rovnoměrně i když to tak možná z vašeho pohledu tak nevypadá.
Tudíž vám přinášíme další část našich překladů.

Takže se můžete těšit na 14 a 15 díl Buso Renkin, které jsme již pustili do světa. Doufám že se budou líbit, protože se tohle anime konečně začalo trochu rozjíždět...a věřte mi, počkejte si na šestnáctku, která bude taky v nejbližší době.

Také D.A.T-tým přináší 02 díl Ichigo Mashomaro...jahody jsou stále v kurzu přátelé a tohle anime je vážně až neskutečně dobré a vtipné. Ve druhém díle nám přibude nová hlavní postava, po které se díl také jmenuje.
Všechny z těchto uvedených titulků naleznete na našem webu , také na Otakulandu a Akihabaře a v neposlední řadě na Manga.cz

Pokud jde o ostatní projekty...chystáme i Kuro Shitsuji v blízké době pátý a šestý díl.


A pokud už jsme u Kura...náš tým se rozhodl uzavřít něco jako přátelství s týmem TNT - Translators Nice Team =
http://www.anime-manga.cz ,který bude z našeho překladu Kuro Shitsuji dělat své hardsuby, takže to bude naše první takto úzká spolupráce s nějakým týmem.
Jsme moc rádi že se náš překlad Kura líbí...protože to dá vždy hodně práce tyto díly stvořit jak už překladově tak s časování i s korekcí..
A když už jsme u těch spřátelování...v poslední době se s nimi roztrhnul pytel.
Popravdě jsme stále mladý a malý tým oproti ostatním. Takže dosud po nás ani kočka nemňoukla....ale pravděpodobně už se naše práce rozšířila do povědomí pár jedinců za což jsme rádi.
Takže jsme uzavřeli přátelství i s týmem Banpaia =
http://banpaia.tym.cz a doufáme že toto přátelství také ponese své ovoce.
Pro takové překladatelské týmy jako jsme my, je velmi důležité dělat si mezi ostatními přátelé a známosti. Vždyť všichni se přece snažíme o totéž...přivést anime do vašich domovů tak, aby jste jim rozuměli....tudíž s českými titulky. Ne všichni totiž umí anglicky a ti jsou pak proto jasně v nevýhodě. Ale díky překladatelským týmům a skupinám si můžou anime užít všichni bez rozdílů a tak by to mělo být.

To je zatím vše, s dalšími aktualizacemi se přihlásím již brzy.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama