JÁ JEDŮ !!!!

9. března 2009 v 12:50 | Kaira Keseri
Ano přátelé už se to zase blíží. Vím že je ještě čas, zbývají dva měsíce. Ale je nutné si připomenout největší con týkající se anime v české republice. Největší a také jeden z nejstarších.
Myslím že milovníci anime o tomhle festu určitě vědí. Koná se každoročně první víkend v květnu.
A jak jistě víte i já byla loni přítomna. Byl to můj vůbec první takový fest a já se nestačila divit. Vážně přišlo okolo 1000 lidí to je neuvěřitelné množství otaku na tak jednom místě.

Je na čase otevřít tuto novou rubriku ANIMEFEST.

Nechtěla jsem s tím začínat dokud nebudu mít jistotu že i mě se letos povede jet na Animefest. Teď už to vím a oznamuji to do světa. Pojedu přátelé...já pojedu!!!!!!!!

Takže 8-10. května si přátelé zaškrtně v kalendáři jako slavnostní den a už by jste měli začít škemrat o peníze...Jsem strašně šťastná, protože to vypadalo dosud velmi špatně s mou účastí a já byla nešťastná. Protože takový anime fest znamená velké výdaje a já si to momentálně nemohu dovolit.
Chtěla bych tímto poděkovat mému tátovi...kterému budu až do května líbat zem po které chodí, protože mi slíbil penízky.
Dobře ale dost infantilních hloupostí. Důležité je že jsem moc šťastná že vás tam všechny potkám a určitě si užijeme spoustu zábavy.
Je to nádherný pocit vědět že znovu budu mít tu příležitost účastnit se nejočekávanějšího festu léta.
A proto začínám svou propagaci tohoto festu už teď.
Znáte snad jiný con co trvá celý rok?

Tohle je propagační klip Animefestu a musím uznat že je velmi povedený.
Kdo si chce přečíst mé zážitky z loňského ročníku odkážu ho
sem....
A přeju si aby letošek byl mnohem, mnohem lepší.


Tohle jsou stránky Animefestu, kde se dozvíte všechny základní informace, jako třeba kolik stojí vstupné, na co vše se můžete těšit...a můžete si i na stránkách zasoutěžit. Podívejte se třeba i na ostatní soutěže...
Pokud se nemýlím všichni mí přátelé se na tento fest chystají....a já konečně můžu říct že se mnou mohou taky počítat.
Takže nikdo nemeškejte a zaregistrujte se na tenhle opravdu vyjmečný con, kdo tak učiní nemuselo by na něj zbýt v sálech místo...loni to bylo opravdu nacpané.
Omlouvám se za tento článek jsem ještě v euforii a skáču tady do stropu nadšením, takže ještě pár hodin budu smysluzbavená.


Takže tato rubrika je tímto otevřena a budu vám zde psát jak se třeba chystám na cestu. Čím a jak pojedu, na co se nejvíc těším...a také tato rubrika bude sloužit i po Animefestu, protože si z něj dovezu určitě stovky zážitků a budu se s nimi chtít pochlubit. Takže tato rubrika bude obsahovat i velmi rozsáhlé reportáže z AF = Animefestu.

Animefest.cz

Tohle je opravdu hezký banner.

Animefest.cz
A co teprve toto? No řekněte kdo by toho dráčka nemiloval...je prostě rozkošný.

UŽ ZBÍVÁ JEN 60 DNÍ...NEZAPOMEŇTE.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darci Darci | Web | 9. března 2009 v 16:46 | Reagovat

Jupííí!!! Ty jedeeeš! To je parááda. :) Už se moc těším, jak se tam zase sejde ta banda lidí. *upně natěšená* Já už těch X dní nevydržím! Ale obávám se, že se letos fotografům nevyhnu tak šikovně jako loni XD (to sem měla na fotkách akorát rameno a nohy).

Jo, k tomu komentáři, cos mi napsala u mě: Na tu hrůzu si pamatuju! A moc dobře, protože vždycky, když už jsem myslela, že usnu, začalo to vřeštět. XD

2 Kaira Kaira | E-mail | 9. března 2009 v 16:54 | Reagovat

Probůh snad nás letos nečeká něco podobného...jinak s kotětem půjdem na noční procházkou Brnem. Myslím že jsem značně nesnášenlivá na takové věci.

Moc se těším až tě uvidím v cosplay. A fotit tě budu jako o život to si pamatuj.

3 Darci Darci | Web | 10. března 2009 v 16:14 | Reagovat

Dahak, to myslíš vážně? *vykulila kukadla* TY budeš FOTIT mě????? Kyáááá *zdrhla se schovat za sloup*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama